Specjalista Techniczno-Handlowy

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: KomfoventDantherm, Casals, Stavoklima oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA TECHNICZNO-HANDLOWY
miejsce pracy: siedziba Ventia (Warszawa)

OPIS STANOWISKA

    • - bieżąca obsługa klienta oraz realizacja zamówień,

    • - doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert,

    • - obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego,

    • - kontakty z dostawcami,

    • - analiza rynku oraz aktywne budowanie bazy kontrahentów,

    • - współpraca z Kierownikami Regionu firmy Ventia.

WYMAGANIA

    • - wykształcenie wyższe techniczne,

    • - doświadczenie oraz znajomość branży i produktów HVAC będzie dodatkowym atutem,

    • - czynne prawo jazdy kat. B.,

    • - dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów magazynowo-sprzedażowych,

    • - język angielski w stopniu minimum komunikatywnym,

    • - samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

    • - bardzo dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność.

OFERUJEMY

    • - stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,

    • - atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy,

    • - niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,

    • - prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl

Data publikacji: 2017-04-19
Data zakończenia: 2017-05-19

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja