Specjalista techniczno-handlowy Bydgoszcz

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Miasto:
Bydgoszcz
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
Fläkt Bovent Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

• Praca stacjonarna w biurze w Bydgoszczy.

• Przygotowywanie ofert handlowych.

• Kontakt z klientami firmy.

• Dobory techniczne urządzeń.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, inżynierskie, preferowany kierunek inżynieria środowiska.

• Odpowiedzialność i sumienność.

• Otwartość na nowe pomysły, elastyczność w działaniu.

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

• Znajomość Word i Excell.

Oferujemy:

• Pełen pakiet szkoleń na stanowisku pracy.

• Stabilne warunki pracy oraz dobre warunki płacowe.

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży

• Satysfakcjonującą pracę przy prestiżowych krajowych i międzynarodowych projektach z możliwością rozwoju w przyjaznej atmosferze.

Pliki do pobrania:
pobierz plik
Data publikacji: 2018-07-10
Data zakończenia: 2018-08-10

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja