Specjalista Techniczno-Handlowy Warszawa

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA TECHNICZNO-HANDLOWY

miejsce pracy:

siedziba Ventia (Warszawa)

ul. Działkowa 121A

OPIS STANOWISKA

- bieżąca obsługa klienta oraz realizacja zamówień,

- doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert,

- obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego,

- kontakty z dostawcami,

- analiza rynku oraz aktywne budowanie bazy kontrahentów,

- współpraca z Kierownikami Regionu firmy Ventia.

WYMAGANIA

- wykształcenie wyższe techniczne,

- doświadczenie oraz znajomość branży i produktów HVAC będzie dodatkowym atutem,

- czynne prawo jazdy kat. B.,

- dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów magazynowo-sprzedażowych,

- język angielski w stopniu minimum komunikatywnym,

- samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- bardzo dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność.

OFERUJEMY

- stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,

- atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy,

- niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,

- prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl

Data publikacji: 2017-06-05
Data zakończenia: 2017-07-07