Szef Działu Konstrukcji/Technologii

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Grudziądz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję najbardziej prężnego producenta i dostawcy urządzeń wentylacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Nr ref.: VIG-DKT-01

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne;.
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektromaszynowej oraz w zarządzaniu pracą przynajmniej 10-cio osobowego zespołu konstrukcyjno-technologicznego,
• Znajomość technologii obróbki stali oraz odlewów aluminiowych, spawania,
• Zdolności przyswajania i przekazywaniu informacji, zdolność posługiwania się normami/przepisami oraz ich wdrażaniem;
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – co najmniej poziom B1 potwierdzony stosownym dokumentem;.
• Znajomość programów wspomagania projektowania – Inventor  itp. , pakietu MS-Office, wspomagania zarządzania projektami, nowoczesnych narzędzi
• Wysoka kultura osobista, rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja i skuteczność w działaniu, inicjatywa – kreatywność;
• Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu.
• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej jak i podległych zespołów,

Zakres obowiązków

• Nadzór nad podległymi działami: konstrukcyjnym/ technologii oraz laboratorium;
• Przygotowywanie harmonogramu, sporządzanie raportów pracy podległych działów,
• Analiza i wdrażanie usprawnień w zakresie prac konstrukcyjnych i technologii – doskonalenie procesów i produktów;
• Organizowanie oraz  nadzór  nad  realizacją projektów/wdrożeń.
• Organizowanie prac zmierzających w kierunku zdobywania międzynarodowych certyfikatów.
• Kontrola i analiza kosztów wdrożeń,
• Nadzór nad bieżącą dokumentacją projektową i normami.

Firma oferuje

• Umowa o pracę na czas nieokreślony ;
• Pełny etat, terminowe i stałe wynagrodzenie;
• Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającym się firmie;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Szkolenia specjalistyczne i nauka jęz. Angielskiego
• Możliwość podwyższania kwalifikacji.

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) z podaniem numeru referencyjnego VIG-DKT-01 prosimy na: rekrutacja.VIG@venture.pl

Data publikacji: 2013-05-15
Data zakończenia: 2014-05-15