Taramontana: Doradca Techniczno-Handlowy

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Pabianice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Hurtownia Klimatyzacji, Chłodnictwa i Wentylacji

Taramontana

(www.tramontana.net.pl)

Doradcy Techniczno – Handlowego

Miejsce pracy: Pabianice
Region: łódzkie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Obowiązki

• budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z klientem
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• aktywna sprzedaż produktów, które firma dystrybuuje
• udzielanie informacji o towarze
• dobór urządzeń  i komponentów z branż : chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja

Wymagania

• minimum średnie wykształcenie (wyższe bądź w trakcie studiów mile widziane)
• znajomość technik sprzedaży
• zdolności negocjacyjne
• zdolność analitycznego myślenia
• biegła znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook)
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
• kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem
• dyspozycyjność
• umiejętność podejmowania odpowiedzialnych decyzji pod presją czasu
• doświadczenie w branży klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja będzie niewątpliwym atutem

Taramontana oferuje

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• przyjazną atmosferę pracy
• pracę w zespole
• wsparcie techniczne i szkoleniowe.

CV  i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres biuro@tramontana.net.pl

Prosimy o dopisanie w temacie listu „Doradca Techniczno-Handlowy”,

a w treści klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji

zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Data publikacji: 2014-03-14
Data zakończenia: 2015-03-14