Technik Chłodnictwa

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Spółka międzynarodowego koncernu HOCHTIEF, specjalizująca się w technicznej obsłudze nieruchomości, poszukuje pracowników na stanowisko:

Technik Serwisu (chłodnictwo)

Region: woj. mazowieckie

Obowiązki:

• utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej
• codzienna obsługa techniczna powierzonych budynków
• pozostawanie w dyspozycyjności na wypadek awarii oraz usuwanie usterek i awarii

Wymagania

• wykształcenie techniczne kierunkowe
• praktyczna znajomość branż: elektrycznej, HVAC i automatyki
• umiejętność wykonywania konserwacji i napraw agregatów wody lodowej i klimatyzatorów
• uprawnienia SEP Gr. I do 1kV E, Gr. II pow. 50kW E i D, Gr. III do 5kPa E i D
• uprawnienia do obsługi i napraw urządzeń zawierających substancje kontrolowane
• czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów
• poszukujemy osób dynamicznych, samodzielnych,  komunikatywnych, umiejących podejmować decyzje, efektywnie organizujących czas i pracę, potrafiących realizować swoje zadania także pod presją czasu

Hochtief Facility Management oferuje:

• możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• przyjazne środowisko pracy
• dynamiczny zharakter pracy
• ciekawy zakres zadań i obowiązków
• współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
• stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikacje należy przesyłać poprzez  formularz

Data publikacji: 2013-09-23
Data zakończenia: 2014-09-23