Technik ds. Infrastruktury

Województwo:
opolskie
Miasto:
Skarbimierz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
Johnson Controls International

Zakres obowiązków:

  •     Bieżące naprawy i modernizacje infrastruktury i instalacji
  •     Wykonywanie procedur konserwacyjnych oraz przeglądów instalacji
  •     Optymalizacja działania instalacji w obiekcie
  •     Działania innowacyjne usprawniające pracę działu

Wymagania:

  •     Znajomości przepisów BHP i ich przestrzegania
  •     Wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne / elektryczne)
  •     Znajomość instalacji elektrycznych i oświetleniowych
  •     Znajomość systemów wentylacji i klimatyzacji
  •     Znajomość instalacji sprężonego powietrza
  •     Znajomość instalacji Wodno - Kanalizacyjnej
  •     Znajomość instalacji PPOŻ
  •     Podstawowe prace z zakresu obróbki materiałów
  •     Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy stabilność zatrudnienia, pracę w młodym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, atrakcyjne warunki pracy i płacy.

Przesyłanie aplikacji poprzez formularz: http://www.johnsoncontrols.pl/content/pl/pl/careers/oferty_pracy_w_polsce.html

Data publikacji: 2014-11-14
Data zakończenia: 2014-12-14

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo