Technik Filtrów

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

ACCETIS International - międzynarodowa firma specjalizująca się w rekrutacjach - działająca od 12 lat w Polsce,

dla swojego Klienta - międzynarodowej firmy specjalizującej się w sprzedaży wysokiej jakości filtrów wykorzystywanych w takich branżach jak przemysł, motoryzacja, maszyny ciężkie, HVAC

- poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr. ref.: FT/2013

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientami w zakresie wyjaśniania wszystkich kwestii technicznym produktów.
• Realizacja zapytań o techniczne aspekty produktów,
• Kontrola jakości produktów, które mają być zakupione lokalnie,
• Badanie potrzeb klientów celem poszerzenia oferty firmy,
• Rozpatrywanie ewentualnych reklamacji, obsługa zwrotów,
• Wsparcie departamentu sprzedaży,
• Współpraca z fabryką we Francji.

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne jest warunkiem koniecznym, wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość silników do samochodów ciężarowych lub maszyn budowlanych lub sprzętu rolniczego,
• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
• Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz orientacja na realizację zadań.

Firma oferuje:

• Pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:
afiedurek@pl.accetis.com

W tytule prosimy o zaznaczenie numeru referencyjnego FT/2013. Pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby przesyłające do nas swoje aplikacje uprzejmie prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z  29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Data publikacji: 2013-10-22
Data zakończenia: 2014-10-22