Technik klimatyzacji

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

STRABAG SE jest wiodącym europejskim koncernem w branży technologii budowlanych.

STRABAG Property and Facility Services Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Region: woj. mazowieckie

Obowiązki:

• Eksploatacja i kontrola urządzeń klimatyzacji i wentylacji (w tym agregaty wody lodowej i agregaty chłodnictwa przemysłowego) zgodnie z instrukcją obsługi oraz DTR,
• Samodzielne, terminowe i fachowe dokonywanie przeglądów, w tym konserwacja oraz dokonywanie drobnych typowych napraw instalacji i urządzeń,
• Utrzymanie urządzeń i instalacji w stanie gotowości eksploatacyjnej,
• Utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem obiektu i zapewnienie wysokiego standardu świadczonych prac.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub  średnie techniczne;
• Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie automatyki urządzeń,
• Uprawnienie energetyczne w zakresie grupy  1, 2, 3;
• Świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych
• Co najmniej dwuletnie doświadczenie w eksploatacji i montażu urządzeń i instalacji klimatyzacji – wentylacji,
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o określenie minimalnych oczekiwań finansowych w CV obok danych osobowych

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego