Technik serwisu HVAC

Województwo:
podkarpackie
Miasto:
Rzeszów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.

oddział niemieckiej firmy OTTO Luft- & Klimatechnik GmbH & Co. KG

zajmująca się usługami związanymi z budową, funkcjonowaniem i modernizowaniem budynków i obiektów przemysłowych,

zatrudni pracownika na stanowisko:

Technik serwisu

Miejsce pracy: Rzeszów, woj. podkarpackie

Zakres: serwis wentylacji, serwis klimatyzacji

Obowiązki

• Przeglądy i naprawy urządzeń klimatyzacyjnych-klimatyzacja precyzyjna.
• Serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych bezpośredniego odparowania typu split i agregatów skraplających.
• Serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych/ grzewczych wodnych, w tym: klimakonwektory, kurtyny powietrzne i aparaty grzewczo-wentylacyjne.
• Serwisowanie agregatów wody lodowej i modułów hydraulicznych.
• Serwisowanie central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, wewnętrznych pomp ciepła.
• Serwisowanie wentylatorów nawiewno-wyciągowych.
• Serwisowanie urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, instalacji elektrycznych i urządzeń chłodniczych.
• Obsługa w zakresie: utrzymania, eksploatacji, oględzin, przeglądów remontów i wymiany (montaży/demontaży) ww. urządzeń.
• Montaże nowych ww. urządzeń i instalacji.

Wymagania

• Wykształcenia technicznego: kierunek elektroniczny, elektryczny.
• Doświadczenia na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży).
• Łatwości przyswajania wiedzy technicznej.
• Umiejętność szybkiego uczenia się.
• Umiejętność pracy nad kilkoma zagadnieniami jednocześnie.
• Posiadania prawa jazdy kategorii B i min. 3-letniego doświadczenia w kierowaniu pojazdami.
• Dyspozycyjność.
• Dobrej organizacji pracy.
• Samodzielności i profesjonalizmu w działaniu.
• Dodatkowym atutem będą certyfikaty i szkolenia oraz licencja zabezpieczenia technicznego.

Oferta OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.:

• Ciekawą i motywującą pracę w prężnie rozwijającym się zespole.
• Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji.
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
• Zatrudnienie na pełen etat.
• Atrakcyjne zarobki.

Aplikacje należy wysyłać na adres: rzeszow@ottoindustries.com

Data publikacji: 2014-04-29
Data zakończenia: 2015-04-29