Technik serwisu - Monter urządzeń wentylacyjnych

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

SMAY Sp. z o.o. (www.smay.pl) dostarczająca rozwiązania i urządzenia z zakresu wentylacji i klimatyzacji, zatrudni pracownika na stanowisko:

Technik serwisu/monter urządzeń wentylacyjnych

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie

Nr ref.: Technik serwisu/monter urządzeń wentylacyjnych_styczeń_2014

Obowiązki

• Przeglądy, konserwacje, serwisy, naprawy urządzeń wentylacyjnych na obiektach,
• Montaż urządzeń/systemów wentylacyjnych na obiektach,
• Udział w pracach związanych z uruchomieniem i kalibracją systemów na obiektach,
• Dyspozycyjności (gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju).

Wymagania

• Wykształcenie  techniczne,  kierunek: automatyka, elektryka, mechanika lub pokrewne,
• Uprawnienia energetyczne SEP do 1kV,
• Prawo jazdy kat. B,
• Podstawowe umiejętności warsztatowe i instalacyjne,
• Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów i układów pomiarowych,
• Znajomość zagadnień związanych z wentylacją – mile widziana,
• Znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych,
• Dobra znajomość obsługi komputera (excell, word, mile widziany autocad),
• Mile widziana znajomość zagadnień pomiarowych.

Dodatkowo od kandydatów oferent oczekuje:

• Zaangażowania,
• Chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
• Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań,
• Sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków,

Smay oferuje

• Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie,
• Umowę o pracę na pełny etat,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: praca@smay.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny:  Technik serwisu/monter urządzeń wentylacyjnych_styczeń_2014

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych w rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr. 133, poz. 883)".

Data publikacji: 2014-01-14
Data zakończenia: 2015-01-14