Technolog - Kosztorysant

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Poznań
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

TKT engineering Sp. z o.o. - Oddział w Poznaniu

www.tkt.pl

poszukuje pracowników do działu kalkulacji na stanowisko:

Technolog – Kosztorysant

Miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie

Obowiązki

- wyszukiwanie, weryfikacja i przyjmowanie zapytań ofertowych
- kosztorysowanie robót z zakresu instalacji HVAC i sanitarnych
- analiza techniczna i przedmiarowa dokumentacji projektowej, przyjętych rozwiązań technicznych, technologii prac montażowych oraz innych dokumentów formalnych związanych z projektem
- kontakty z dostawcami materiałów, urządzeń i usług obcych
- opracowywanie zapytań ofertowych
- udział w tworzeniu koncepcji  zamiennych rozwiązań technicznych,
- identyfikacja potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań,
- dobór odpowiednich  technologii (systemów)
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi dostawcami i producentami materiałów,
- udział w opracowywaniu ofert

Wymagania

Od pracownika oczekujemy zaangażowania, kreatywności, dobrej organizacji pracy własnej oraz chęci do doskonalenia zawodowego.

Wymagania formalne:

- wykształcenie min. średnie techniczne (kierunek: technika sanitarna, inżynier środowiska itp.)
- minimum 3 lata doświadczenia w sporządzaniu kosztorysów i ofertowaniu
- znajomość pełnego asortymentu materiałowego branży sanitarnej oraz technologii montażu
-sporządzanie kosztorysów (znajomość MS Office)

Wymagania dodatkowe:

- obsługa programów do kosztorysowania (NormaPro)
- doświadczenie przy bezpośrednim uczestniczeniu w realizacji projektów
- minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@tkt.pl
lub składanie osobiście w oddziale firmy w Poznaniu, ul. Karpia 6, 8.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Data publikacji: 2013-11-07
Data zakończenia: 2014-11-07