Technolog Przygotowania Produkcji BerlinerLuft

Miasto:
Białogard
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
TECH/B

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o., należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft,
zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i central klimatyzacyjnych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI
Miejsce pracy: Białogard Nr ref. TECH/B

Zadania:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej systemów wentylacyjnych;
  • przygotowywanie ofert;
  • wdrażanie nowych produktów;

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • znajomość programu AutoCad;
  • wykształcenie wyższe o kierunku mechanika, budownictwo, wentylacja lub klimatyzacja;
  • znajomość jęz. niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • przyjazną atmosferę;
  • dodatkowe świadczenia, spotkania integracyjne;

Oferty w postaci listu motywacyjnego i CV prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacje@berlinerluft.pl, z podaniem numeru referencyjnego w temacie maila.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Data publikacji: 2017-01-02
Data zakończenia: 2017-01-31