Technolog w BerlinerLuft. Technik

Miasto:
Białogard
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o. - producent systemów wentylacyjnych i central klimatyzacyjnych - poszukuje pracownika na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Białogard, woj. zachodniopomorskie

Nr ref.: TECH/B

Obowiązki

• opracowywanie dokumentacji technologicznej systemów wentylacyjnych;
• przygotowywanie ofert;
• wdrażanie nowych produktów.

Wymagania

• umiejętność czytania rysunku technicznego;
• znajomość programu AutoCad;
• wykształcenie wyższe o kierunku mechanika, budownictwo, wentylacja lub klimatyzacja;
• znajomość jęz. niemieckiego  lub angielskiego.

Mile widziani absolwenci Politechniki Koszalińskiej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro@berlinerluft.pl

w tytule wpisując "TECH/B".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Data publikacji: 2014-04-04
Data zakończenia: 2015-04-04