Venture: Przedstawiciel Regionalny

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

W związku z dynamicznym rozwojem Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Przedstawiciel Regionalny

Region: Kraków, woj. małopolskie
Numer referencyjny:
PRH- MA

Obowiązki

•   Rozwój współpracy z projektantami działającymi w branży wentylacyjnej i rozwiązań przemysłowych
•   Współpraca z Partnerami Handlowymi Venture Industries, a także hurtowniami wentylacyjnymi, instalatorami oraz inwestorami
•   Opieka nad nowymi klientami firmy (wsparcie informacyjne i handlowe)
•   Organizacja spotkań i szkoleń
•   Pozyskiwanie informacji na temat rynków, na których działa Venture Industries
•   Dbanie o prawidłowy wizerunek i ekspozycję marki u kluczowych klientów
•   Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

•   Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne)
•   Doświadczenie w sprzedaży (znajomość rynku wentylacyjnego będzie niewątpliwym atutem)
•   Wysoka motywacja i zaangażowanie
•   Komunikatywność i wysoka kultura osobista
•   Gotowość do częstych wyjazdów (docelowo 3-4 dni w tygodniu)
•   Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Venture Ind. oferuje

•   Pracę na pełen etat, po okresie próbnym
•   Stabilność zatrudnienia
•   Specjalistyczne szkolenia
•   Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, samodzielne biuro)
•   Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@venture.pl.

Data publikacji: 2013-07-23
Data zakończenia: 2014-07-23