VTS Group: Account Manager

Miasto:
Szczecin
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

VTS Group (www.vtsgroup.com) do swoich struktur sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko:

Account Manager

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: AM Szczecin

Obowiązki

Osoba na stanowisku Account Managera odpowiedzialna będzie za przejęcie opieki nad obecnymi, strategicznymi klientami oraz budowę i utrzymywanie nowych, długofalowych relacji handlowych:

• przygotowywanie ofert,
• przeprowadzanie rozmów biznesowych oraz negocjacji handlowych,
• doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów,
• monitoring rynku inwestycji budowlanych,
• nawiązywanie i utrzymywanie branżowych kontaktów z projektantami i wykonawcami.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: wentylacja, klimatyzacja, budowa maszyn, automatyka przemysłowa),
• min 2-letnie doświadczenie w obszarach sprzedaży oraz obsługi klientów,
• dbałość o zapewnienie wysokiej jakości obsługi,
• zorientowanie na cele,
• komunikatywność, odpowiedzialność i wysoka samodyscyplina w pracy.

Firma oferuje

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju umiejętności handlowych poprzez samodzielne realizowanie projektów sprzedażowych w sektorze B2B,
• pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym,
• program wdrożeniowy oraz szkolenia rozwijające umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Oferta kierowana jest do osób szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje kwalifikacje i kompetencje w renomowanej firmie o międzynarodowej kulturze organizacyjnej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym  w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia:

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Data publikacji: 2013-06-13
Data zakończenia: 2014-06-13