Wentylacja Hybrydowa - Manager Produktu

Województwo:
podkarpackie
Miasto:
Dębica
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
DARCO Sp. z o.o.

Firma DARCO Sp. z o.o.
zatrudni osobę na stanowisku:

Manager Produktu
Wentylacja Hybrydowa
Miejsce pracy: Dębica

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managera produktu
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane studia na kierunku inżynierii sanitarnej),
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • sporządzanie ofert handlowych
  • przeprowadzanie prezentacji produktowych i szkoleń
  • koordynowanie realizacji inwestycji od projektu po serwis posprzedażny
  • asysta techniczna dla klientów i wykonawców

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawą pracę przy promocji innowacyjnych produktów – systemów wentylacji hybrydowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Praca w oddziale firmy w Dębicy przy ul. Metalowców 43 (więcej informacji pod numerem telefonu 14 680 90 09).

Aplikacje prosimy składać do dnia 10-01-2015 pocztą na adres:
DARCO Sp. z  o.o.
Ul. Metalowców 43
39-200 Dębica
lub mailowo: rekrutacja@darco.com.pl

Data publikacji: 2014-12-09
Data zakończenia: 2014-12-31