Produkty (Klimatyzacja)

Nowe zawory ATM od AFRISO

Należące do rodziny ProControl termostatyczne zawory mieszające ATM uzupełniono o cztery nowe modele, których cechą charakterystyczną jest jeszcze większy współczynnik przepływu Kvs: 3,2 m3/h oraz 4,2 m3/h.

Moduły sufitowe od Swegon

Systemy z zastosowaniem modułów sufitowych Pacific SA/EA pozwalają na wykorzystanie zintegrowanego rozwiązania o wysokiej mocy chłodniczej i grzewczej z nawiewem i wywiewem powietrza.

ZAwall: Wysoka wydajność w niewielkich wymiarach

Specjalista od wentylatorów - firma Ziehl-Abegg - prezentuje nową inteligentną alternatywę dla dużych wentylatorów stosowanych w centralnych systemach VAC: kilka mniejszych wentylatorów połączonych w wydajne rozwiązanie modułowe.

GEA Grasso - bardziej przyjazna środowisku

Podczas tegorocznych targów ISH we Frankfurcie, GEA Grasso prezentuje nowe produkty pod hasłem: Sterowanie klimatem bardziej przyjazne dla środowiska.

FXZQ-A - unikalna płaska kaseta Daikin

Fully Flat Cassette - całkowicie płaska kaseta. Poprzez nowe jednostki FXZQ-A Daikin łączy znakomite wzornictwo i wysoką wydajność.

HESTOR DELUXE - rekuperator dla wymagających

Rekuperator DELUXE wyposażony jest w wykonany ze specjalnego aluminium przeciwprądowy wymiennik ciepła o sprawności do 91%, mają wbudowany automatyczny by-pass oraz zamontowano w nich ciche i energooszczędne wentylatory z płynną regulacją wydajności. Poznaj więcej zalet central DELUXE.

Nowa centrala eQ PRIME Fläkt Woods

Fläkt Woods, wiodący producent energooszczędnych rozwiązań w klimatyzacji i wentylacji, poszerzył swoją ofertę o gamę jednostek wentylacyjnych eQ PRIME, zaprojektowanych z potrzeby obniżenia kosztów zakupu i jednocześnie optymalizacji oszczędności energii. Typoszereg eQ PRIME dostępny jest w ośmiu wielkościach o nominalnych przepływach powietrza od 1400 m3/h do ponad 21000 m3/h.

RXIE - kanałowy filtr jonizacyjny RHEEM

Jonizator Rheem służy do zaawansowanego oczyszczania powietrza w systemach kanałów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. W efekcie działania jonizatora powietrze staje się czyste i wolne od zarodników grzybów, pleśni, bakterii czy dymu papierosowego. Jedną z ważniejszych zalet jest możliwość dostosowania urządzenia do różnego rodzaju i wymiarów kanałów powietrznych.

Osuszacz powietrza MX2 30 - nowość Munters

MX² 30 łączy w sobie tradycyjne zalety osuszaczy Munters, takie jak sprawność i wytrzymałość, z nowoczesną technologią taką jak płynna regulacja wilgotności, możliwość wyboru języka spośród wielu opcji dostępnych w panelu sterowania czy opcjonalny napęd o zmiennej częstotliwości (VFD).