Produkty (Centrale)

Na Forum Östberg przedstawi centralę HERU 250 S WE

Nową centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła HERU® 250 S EC z oferty Östberg to największa urządzenie z tego typoszeregu, choć mieści się w obudowie o takich samych wymiarach jak HERU 180. Przeznaczona jest do domów, mieszkań i biur.

HVAC na maxa - z centralą Pro-Vent MISTRAL MAX

MISTRAL MAX = wentylacja z odzyskiem ciepła, ogrzewanie nadmuchowe, chłodzenie (klimatyzacja) i nawilżanie. Nowoczesne, energooszczędne i komfortowe centrale wentylacyjne Pro-Vent.

Program doboru od firmy Ciecholewski

Firma Ciecholewski udostępnia projekantom program pozwalający na łatwy i szybki dobór oraz konfigurację central wentylacyjnych z oferty firmy.

MISTRAL Smart - mała centrala o dużych możliwościach

Nowości w ofercie PRO-VENT: MISTRAL Smart - mała centrala wentylacyjna o zaskakująco dużych możliwościach; rekuperator przeciwprądowy MISTRAL PRO 1200 EC i wodne chłodnice kanałowe do rekuperatorów.

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła LUNA 200

Firma DOSPEL, lider wentylacji, przedstawia nowoczesną centralę nawiewno-wywiewną LUNA 200, która gwarantuje doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz, z jednoczesnym odzyskiem ciepła.

VENA Optima - nowy rekuperator Bartosz

Najnowszy produkt Firmy BARTOSZ Sp.J. - rekuperator VENA Optima - to centrala z wymiennikiem przeciwprądowym przeznaczona do zastosowania w budownictwie jednorodzinnym.