Produkty (centrale z odzyskiem ciepła, rekuperatory)

Na Forum Östberg przedstawi centralę HERU 250 S WE

Nową centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła HERU® 250 S EC z oferty Östberg to największa urządzenie z tego typoszeregu, choć mieści się w obudowie o takich samych wymiarach jak HERU 180. Przeznaczona jest do domów, mieszkań i biur.

HVAC na maxa - z centralą Pro-Vent MISTRAL MAX

MISTRAL MAX = wentylacja z odzyskiem ciepła, ogrzewanie nadmuchowe, chłodzenie (klimatyzacja) i nawilżanie. Nowoczesne, energooszczędne i komfortowe centrale wentylacyjne Pro-Vent.

MISTRAL Smart - mała centrala o dużych możliwościach

Nowości w ofercie PRO-VENT: MISTRAL Smart - mała centrala wentylacyjna o zaskakująco dużych możliwościach; rekuperator przeciwprądowy MISTRAL PRO 1200 EC i wodne chłodnice kanałowe do rekuperatorów.

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła LUNA 200

Firma DOSPEL, lider wentylacji, przedstawia nowoczesną centralę nawiewno-wywiewną LUNA 200, która gwarantuje doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz, z jednoczesnym odzyskiem ciepła.

VENA Optima - nowy rekuperator Bartosz

Najnowszy produkt Firmy BARTOSZ Sp.J. - rekuperator VENA Optima - to centrala z wymiennikiem przeciwprądowym przeznaczona do zastosowania w budownictwie jednorodzinnym.

Nowa centrala eQ PRIME Fläkt Woods

Fläkt Woods, wiodący producent energooszczędnych rozwiązań w klimatyzacji i wentylacji, poszerzył swoją ofertę o gamę jednostek wentylacyjnych eQ PRIME, zaprojektowanych z potrzeby obniżenia kosztów zakupu i jednocześnie optymalizacji oszczędności energii. Typoszereg eQ PRIME dostępny jest w ośmiu wielkościach o nominalnych przepływach powietrza od 1400 m3/h do ponad 21000 m3/h.

Centrala wentylacyjna Komfovent: VERSO 10-RHp

Komfovent Verso R10RHp to nowoczesna i energooszczędna centrala do wentylacji z odzyskiem ciepła i klimatyzacji z wbudowaną wewnątrz urządzenia pompą ciepła.