Produkty (Klimatyzatory)

Hitachi - nowe jednostki S-Series

Hitachi Air Conditioning Europe przedstawia nowe klimatyzatory naścienne Serii S (S-Series) z dodatkową funkcją eliminującą bakterie z klimatyzowanego powietrza. Jednostki S-Series osiągają najwyższy poziom efektywności energetycznej na europejskim rynku z SEER na poziomie 8,5 (A+++) i SCOP 4,7 (A++). Zapewniają stałą moc grzewczą przy temperaturach zewnętrznych -15°C

AirComfort - klimatyzatory Electrolux w Polsce

Firma Electrolux znana jest od lat z produkcji wysokiej jakości urządzeń AGD. Na krajowym rynku właśnie pojawiła się nowa grupa urządzeń marki Electrolux: AirComfort, obejmująca klimatyzatory ścienne (także z pompami ciepła), klimatyzatory przenośne oraz osuszacze powietrza. Kolekcja AirComfort zapewnia profesjonalną filtrację powietrza w domach i biurach.

FXZQ-A - unikalna płaska kaseta Daikin

Fully Flat Cassette - całkowicie płaska kaseta. Poprzez nowe jednostki FXZQ-A Daikin łączy znakomite wzornictwo i wysoką wydajność.

Nowe bardziej wydajne agregaty ECOi Panasonic

Panasonic wprowadził na rynek zmodernizowane, trzyrurowe agregaty z linii ECOi przeznaczone do systemów VRF z technologią odzysku ciepła. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w biurowcach i innych dużych obiektach komercyjnych i charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem COP (4,77), obniżonym zapotrzebowaniem na energię elektryczną i mniejszymi kosztami eksploatacji.

VRV IV - nowość roku w ofercie Daikina

VRV IV - Daikin ponownie wyznacza standard w systemach klimatyzacji. VRV IV: sterowanie zmienną temperaturą chłodniczego VRT, ciągłe ogrzewanie pompą ciepła, konfigurator VRV, optymalizacja sezonowej wydajności.