Produkty (OZE - Odnawialne Źródła Energii)

Aquarea J Generation - pompy ciepła Panasonic powietrze-woda na R32

Na targach ISH 2019 Panasonic zaprezentował pompy ciepła powietrze-woda serii Aquarea J. Nowa generacja wykorzystuje R32 jako czynnik chłodniczy, jest jeszcze bardziej ekonomiczna i może być obsługiwana za pośrednictwem Smart Cloud Panasonic.

Inteligentny i wielozadaniowy system grzewczy NIBE

Inteligentny system NIBE z funkcją ogrzewania/chłodzenia, produkcji c.w.u., wentylacji i produkcji energii elektrycznej ze słońca do budynków jednorodzinnych - wykorzystuje w 100% darmową energię z OZE.

Trigeneracja: Pompy ciepła ECOg High Power Panasonic

Panasonic wprowadził linię nowych dwururowych pomp ciepła ECOg High Power. Wykonane w technologii VRF mogą jednocześnie produkować chłodne i ciepłe powietrze oraz gorącą wodę użytkową przy zasilaniu zaledwie 100 W!

DHP-A Opti - powietrzna pompa ciepła Danfoss

DHP-A Opti Danfoss może odzyskiwać energię z powietrza nawet przy temperaturze zewnętrznej -20°C. DHP-A Opti jest tak wydajna, że dzięki niej można zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 3/4! Opatentowana technologia TWS podgrzewa c.w.u. szybciej i przy mniejszym zużyciu energii, niż jakikolwiek inny system na rynku. Pompa ciepła DHP-A Opti nie wymaga montażu żadnego gruntowego wymiennika ciepła i produkuje zarówno ciepło jak i ciepłą wodę użytkową.