Produkty (Wentylatory)

Wentylator ZAventero

ZAventero to nowoczesny wentylator posiadający szerokie zastosowanie w aplikacjach o wysokim zatłuszczeniu jak kuchnie, układy separacji i ekstrakcji oleju i wiele innych.

Nowe wentylatory w ofercie marki HAVACO

Wybierając wentylator do wentylacji ogólnej spośród dużej gamy urządzeń, świadomy klient coraz częściej zwraca uwagę na parametry akustyczne, jakość wykonania i zużycie energii. Nie ma wielu urządzeń, które spełniają łącznie te trzy kryteria.

Rosenberg wprowadza nowe wielkości wenylatora Zerobox Evolution

Typoszereg Zerobox Evolution to kanałowe wentylatory z przyłączem okrągłym. Do oferty dołączyły nowe wielkości wentylatorów wyposażonych w silniki EC - Z 315 E2 G, Z 355 E2 G oraz Z 400 E2 G, zgodne z wymogami wynikającymi z Dyrektywy ErP.

Ventia - nowa gama wentylatorów HAVACO

Firma Ventia rozszerza ofertę produktów dla marki HAVACO o wentylatory i akcesoria. Wszystkie urządzenia są zaprojektowane tak, aby w pełni zaspokoić oczekiwania klientów zarówno pod względem ceny jak i skuteczności działania.

Nowa generacja wentylatorów osiowych ebm-papst

ebm-papst wprowadza nową serię wentylatorów osiowych z silnikiem EC, o średnicach od 400 do 910 mm. Wykonania jedno- i trójfazowe obejmą zakres mocy od 250 do 1300 W, przy emisji hałasu obniżonej nawet o 3 dB(A).

Wentylator kanałowy ML PRO w ofercie Harmann

Wśród tegorocznych nowości firmy Harmann znajduje się wentylator kanałowy ML PRO. Przy jego konstrukcji postawiono na osiągnięcie jak najwyższej sprawności.

Wentylator bioniczny od Ziehl-Abegg

Z targów Materiallica firma Ziehl-Abegg przywiozła dwie nagrody – w tym jedną za wentylator z łopatkami wykonanymi z biomateriału.

Wentylatory oddymiające WOD Juwent

Typoszereg WOD składa się z 7 wielkości o wydajności powietrza od ~2500 do 32500 m3/h i sprężami od 150 do 400 Pa.

Nowe wentylatory EC Östberg

RKB EC to seria kompaktowych wentylatorów o 8 rozmiarach i wysokiej wydajności oraz niskim poziomie hałasu, które mogą być montowane pod dowolnym kątem. IRB EC to izolowane wentylatory dostosowane do połączeń z kanałami prostokątnymi, zapewniające wysokie ciśnienia z bardzo niskim poziomem hałasu, dostępne w 13 rozmiarach.

Inteligentne wentylatory RIMERA

Codzienne czynności w łazience czy kuchni powodują, że w pomieszczeniach tych kumuluje się wilgotne powietrze, które niekorzystnie wpływa na samopoczucie mieszkańców. Doskonałym rozwiązaniem tej kłopotliwej sytuacji jest zastosowanie inteligentnych wentylatorów z serii RIMERA firmy Dospel. Urządzenie oparte na innowacyjnych układach mikroprocesorowych oraz technologii LED zapewnia wysoką efektywność pracy. Z kolei designerski wygląd wentylatora powoduje, że jest on stylowym dodatkiem do każdego wnętrza…