Produkty

CF-CMP-REKU - nawet 80% oszczędności

CF-CM/P-REKU Tecnoclima to kondensacyjne rooftopy gazowe wyposażone w pompę ciepła i rekuperatory krzyżowe, służące do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, oferowane przez OMNI SCALA.

Carel – pokaz wysokiej wydajności

Podczas ISH niemiecki oddział Carel prezentuje szeroki zakres rozwiązań, w tym sterowanie sprężarkami o zmiennej prędkości, elektroniczne zawory rozprężne i nowy system adiabatyczny optiMist.

FXZQ-A - unikalna płaska kaseta Daikin

Fully Flat Cassette - całkowicie płaska kaseta. Poprzez nowe jednostki FXZQ-A Daikin łączy znakomite wzornictwo i wysoką wydajność.

HESTOR DELUXE - rekuperator dla wymagających

Rekuperator DELUXE wyposażony jest w wykonany ze specjalnego aluminium przeciwprądowy wymiennik ciepła o sprawności do 91%, mają wbudowany automatyczny by-pass oraz zamontowano w nich ciche i energooszczędne wentylatory z płynną regulacją wydajności. Poznaj więcej zalet central DELUXE.

Nowa centrala eQ PRIME Fläkt Woods

Fläkt Woods, wiodący producent energooszczędnych rozwiązań w klimatyzacji i wentylacji, poszerzył swoją ofertę o gamę jednostek wentylacyjnych eQ PRIME, zaprojektowanych z potrzeby obniżenia kosztów zakupu i jednocześnie optymalizacji oszczędności energii. Typoszereg eQ PRIME dostępny jest w ośmiu wielkościach o nominalnych przepływach powietrza od 1400 m3/h do ponad 21000 m3/h.

System kanałów wentylacyjnych R-VENT Flex - od Ventermo

R-VENT Flex to nowość uzupełniająca ofertę Ventermo.pl. System stanowią nowoczesne kanały wentylacyjne i akcesoria przeznaczone do montażu instalacji nawiewno-wywiewnej z rekuperacją. Przy użyciu kanałów R-VENT Flex nie ma potrzeby wykonywania zabudowy ani sufitów podwieszanych w celu ukrycia kanałów, ponieważ w całości można ukryć je w standardowym stropie, wylewce czy tynkach.

Testo przedstawia: Wakuometr testo 552

Elektroniczny wakuometr testo 552 służy do dokładnego pomiaru niskiego ciśnienia podczas procesu „próżniowania” instalacji chłodniczej lub klimatyzacyjnej.

RXIE - kanałowy filtr jonizacyjny RHEEM

Jonizator Rheem służy do zaawansowanego oczyszczania powietrza w systemach kanałów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. W efekcie działania jonizatora powietrze staje się czyste i wolne od zarodników grzybów, pleśni, bakterii czy dymu papierosowego. Jedną z ważniejszych zalet jest możliwość dostosowania urządzenia do różnego rodzaju i wymiarów kanałów powietrznych.

Osuszacz powietrza MX2 30 - nowość Munters

MX² 30 łączy w sobie tradycyjne zalety osuszaczy Munters, takie jak sprawność i wytrzymałość, z nowoczesną technologią taką jak płynna regulacja wilgotności, możliwość wyboru języka spośród wielu opcji dostępnych w panelu sterowania czy opcjonalny napęd o zmiennej częstotliwości (VFD).

Centrala wentylacyjna Komfovent: VERSO 10-RHp

Komfovent Verso R10RHp to nowoczesna i energooszczędna centrala do wentylacji z odzyskiem ciepła i klimatyzacji z wbudowaną wewnątrz urządzenia pompą ciepła.