Produkty

Centrala wentylacyjna Komfovent: VERSO 10-RHp

Komfovent Verso R10RHp to nowoczesna i energooszczędna centrala do wentylacji z odzyskiem ciepła i klimatyzacji z wbudowaną wewnątrz urządzenia pompą ciepła.

Wentylator dachowy Vertical-250 - nowość Uniwersal

Vertical to nazwa nowego wentylatora dachowego do wentylacji wyciągowej (z pionowym wyrzutem powietrza) pomieszczeń przemysłowych, mieszkalnych czy biurowych, także na obiektach ze skośnym dachem.

TwinFresh Comfo - wentylacja z odzyskiem ciepła do pojedynczych pomieszczeń

Jednorurowy zdecentralizowany i zdalnie sterowany system wentylacyjny do pojedynczych pomieszczeń TwinFresh Comfo to nowość w ofercie Vents Group. TwinFresh Comfo może pracować zarówno w trybie rewersowym z odzyskiem ciepła i wilgotności jak i w zwykłym trybie nawiewno-wywiewnym - jako nawietrzak.

Wentylatory kanałowe CK z silnikami EC

W lutym 2012 firma ÖSTBERG wprowadziła na rynek unowocześniony typoszereg znanych i cenionych od początku lat '80 wentylatorów typu CK wyposażonych w silniki EC. Nowe wentylatory CK EC.

Nagrzewnice wodne Blowair S1, S2, S3

Aparat grzewczo-wentylacyjny Blowair = nowoczesna technologia, komfort użytkowania, wysoka wydajność, atrakcyjny wygląd i cena. Nagrzewnice wodne Blowair występuja w trzech wariantach różniących się mocą grzewczą: S1 - 17kW, S2 - 29kW oraz S3 - 52 kW.

Kompaktowa centrala rekuperacyjna RECOMAX

RECOMAX to pierwszy na rynku kompaktowy rekuperator podwieszany wyposażony w nowoczesny regeneracyjno - akumulacyjny wymiennik ciepła. Dzięki stałemu wysokiemu wskaźnikowi odzysku ciepła w ciągu roku central RECOMAX (odzysk ciepła jawnego wynosi 93%) koszty związane z ogrzewaniem powietrza nawiewanego mogą zostać mocno zredukowane, ponieważ nie ma konieczności montażu dodatkowych źródeł ciepła.

BRIO-I - klimakonwektory z inwerterem

Redukcja zużycia energii o 50%, bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej wentylatora, cicha praca, wysoki komfort i oryginalny, nowoczesny design z kolorowymi panelami przednimi. Oto BRIO-I - klimakonwektory podokienne i podsufitowe Rhoss.

Kurtyna powietrzna Li TFT - z reklamą LCD

Kurtyna powietrzna ze zintegrowanym ekranem LCD na przednim panelu, oprócz swojej podstawowej funkcji rozgraniczenia dwóch stref strugą powietrza, dodatkowo spełnia rolę aktywnego nośnika reklamy dynamicznej. Do urządzenia można doprowadzić sygnał analogowy lub cyfrowy. Urządzenie stanowi aktywną część systemu reklamy budynku.