Produkty

Kompaktowa centrala rekuperacyjna RECOMAX

RECOMAX to pierwszy na rynku kompaktowy rekuperator podwieszany wyposażony w nowoczesny regeneracyjno - akumulacyjny wymiennik ciepła. Dzięki stałemu wysokiemu wskaźnikowi odzysku ciepła w ciągu roku central RECOMAX (odzysk ciepła jawnego wynosi 93%) koszty związane z ogrzewaniem powietrza nawiewanego mogą zostać mocno zredukowane, ponieważ nie ma konieczności montażu dodatkowych źródeł ciepła.

BRIO-I - klimakonwektory z inwerterem

Redukcja zużycia energii o 50%, bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej wentylatora, cicha praca, wysoki komfort i oryginalny, nowoczesny design z kolorowymi panelami przednimi. Oto BRIO-I - klimakonwektory podokienne i podsufitowe Rhoss.

Kurtyna powietrzna Li TFT - z reklamą LCD

Kurtyna powietrzna ze zintegrowanym ekranem LCD na przednim panelu, oprócz swojej podstawowej funkcji rozgraniczenia dwóch stref strugą powietrza, dodatkowo spełnia rolę aktywnego nośnika reklamy dynamicznej. Do urządzenia można doprowadzić sygnał analogowy lub cyfrowy. Urządzenie stanowi aktywną część systemu reklamy budynku.

GOLD PX - już jest następna generacja central Swegon

Znana seria central wentylacyjnych GOLD Swegon została powiększona o GOLD PX - centrale nowej generacji wyposażone w zmodernizowane wymienniki krzyżowe. Dzięki zwiększonej wydajności, jednostki GOLD PX, oprócz znacznych oszczędności energii, poszerzają ofertę Swegon o produkty o kompaktowych wymiarach, co oznacza lepsze dopasowanie urządzeń serii GOLD do nowych projektów.

U-Crown i U-Surpass GREE - do pracy w ekstremalnych temperaturach

U-Crown/Surpass to nowe jednostki, które Gree wprowadza w 2013 roku do swojej oferty. Nowa linia naściennych splitów U-Crown i U-Surpass to efekt kontynuacji polityki Gree dążącej do zwiększania efektywności energetycznej. Obydwie nowe jednostki wyposażono w technologię Super Inverter. Nowe klimatyzatory Gree przeznaczone do pracy w ekstremalnych temperaturach na zewnątrz od -30°C do +54°C.

Nowe bardziej wydajne agregaty ECOi Panasonic

Panasonic wprowadził na rynek zmodernizowane, trzyrurowe agregaty z linii ECOi przeznaczone do systemów VRF z technologią odzysku ciepła. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w biurowcach i innych dużych obiektach komercyjnych i charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem COP (4,77), obniżonym zapotrzebowaniem na energię elektryczną i mniejszymi kosztami eksploatacji.

Zehnder Bora - do ogrzewania hal

Nagrzewnica Zehnder Bora skuteczne ogrzewa pomieszczenia wielkokubaturowe za pomocą strumienia ciepłego powietrza. Urządzenia Bora są lekkie i nie wymagają konstrukcji nośnej, a także są przystępne cenowo. W przypadku ogrzewania pomieszczeń o dużej kubaturze, takich jak hale, to właśnie prostota działania i ekonomika są najważniejsze, ale także najtrudniejsze do osiągnięcia. Aparaty Bora wyposażone są w żaluzje indukcyjne o specjalnym profilu.