Produkty

BROOKVENT przedstawia: aircycle 2.2

Nowy rekuperator Brookvent aircycle 2.2 charakteryzuje duża wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej sprawności i nowoczesnym unikalnej konstrukcji.

Nowy grzejnik: Zehnder Quaro

Zehnder Quaro - nowy grzejnik o wyrazistej formie i prostym kształcie, już dostępny w ofercie Zehnder.

AURATON 1107 - najnowszy sterownik pomp c.w.u. LARS

Nowość w ofercie sterowników do pomp marki AURATON, model 1107, charakteryzuje się szerokim zakresem sterowania i pomiaru temperatur (20°C - 80°C), posiada histerezę na poziomie 4°C, funkcję GUARD oraz sygnalizator pracy pompy (dioda LED).

Nowoczesne chillery CLIVET klasy A

WSAN-XEE / WSAT-XEE 352 - 802 to seria agregatów wody lodowej powietrze-woda w wersji bez i z pompą ciepła. Nowe chillery CLIVET o wysokiej sprawności.

Atto - sterowniki do wielu zadań

Atto - to seria uniwersalnych regulatorów, przygotowanych do zmieniających się warunków w istniejacej instalacji grzewczej, z opcją komunikacji przez internet.

Jedyny taki wentylator do wyciągu powietrza z okapów kuchennych

Wentylator MUB/T-EC może pracować ciągle w maksymalnej temperaturze wyciąganego powietrza do 120°C, dlatego jest odpowiedni do wyciągu powietrza z okapów kuchennych. Ponadto niski poziom hałasu, oszczędny sinik EC, solidność wykonania, niezawodoność i nieprobelmatyczna obsługa kwalifikują urządzenie jako jedyne takie na polskim rynku.

Centrale Komfovent - krótkie terminy produkcji!

Ventia, dystrybutor central wentylacyjnych i rekuperacyjnych Komfovent informuje, że w związku z rozbudową zakładów produkcyjnych, centrale Komfovent dostępne są w nowych, krótszych terminach!

VRV IV - nowość roku w ofercie Daikina

VRV IV - Daikin ponownie wyznacza standard w systemach klimatyzacji. VRV IV: sterowanie zmienną temperaturą chłodniczego VRT, ciągłe ogrzewanie pompą ciepła, konfigurator VRV, optymalizacja sezonowej wydajności.