TECEfloor z atrakcyjną nagrodą

Innowacyjny rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor jest jednym z najlepiej dopracowanych rozwiązań pod względem konstrukcyjnym i wytrzymałościowym wśród dostępnych na polskim rynku elementów nowoczesnego systemu ogrzewania podłogowego. Doskonałej jakości produkty objęte atrakcyjną promocją z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających a profesjonalna odzież umożliwi instalatorom bezpieczną i komfortową pracę.

Oferta promocyjna TECE skierowana jest do inwestorów oraz wykonawców, którzy w okresie trwania akacji zamówią jeden z wybranych modeli rozdzielaczy ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z modułem głównym.

Promocja firmy TECE rozpoczyna się 22.04.2013 i potrwa aż do 30.06.2013 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów.

 

Udział w promocji mogą wziąć klienci firmy TECE, którzy w okresie trwania akcji zamówią następujące produkty z asortymentu TECEfloor:


ROZDZIELACZE:
- rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z mieszaczem pompowym i zaworami regulacyjnymi (nr katalogowe 7734 10 XX, )
- rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z mieszaczem pompowym i przepływomierzami (nr katalogowe 7733 20 XX)
- rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor zintegrowany z termostatycznym zaworem trójdrogowym i mieszaczem pompowym (nr katalogowe 7733 25 XX)
- rozdzielacz „2 w 1” dwuparametrowy rozdzielacz do ogrzewania podłogowego z mieszaczem pompowym i do C.O. (nr katalogowe 7733 30 XX)
MODUŁY GŁÓWNE:
- moduł główny WLM2 – 1FS/B (nr katalogowy 204 007)
- moduł główny WLM2 – 1FS (nr katalogowy 204 001)
- moduł główny WLM2 – 1BA (nr katalogowy 204 003)

Do każdego zamówienia zawierającego jeden z wymienionych powyżej rozdzielaczy wraz z jednym z w/w modułów głównych, instalator otrzyma kompletne ubranie robocze, tj. markową kurtkę i profesjonalne spodnie ogrodniczki wykonane z poliestru i bawełny o zwiększonej wytrzymałości i dodatkowych wzmocnieniach w miejscach szczególnie narażonych na przetarcie.

Aby otrzymać prezent wystarczy przesłać na adres tece@tece.pl lub faksem kopię dokumentów potwierdzających zakup produktów objętych promocją wpisując w temacie hasło „Promocja TECEfloor”.