Technologia (Klimatyzatory)

3 oznaki, że czas na wymianę filtra w klimatyzatorze

Zadaniem filtra jest zatrzymanie zanieczyszczeń, pozwalając na przedostanie się jedynie oczyszczonego powietrza. Po czym można poznać, że nadszedł czas na wyminę filtra w Twoim klimatyzatorze?

Wydajne systemy klimatyzacji Rotenso dla restauracji i hoteli

Podstawową funkcją obiektów HoReCa jest zapewnienie komfortu przebywającym w nich gościom. Jedynie zadowolony z pobytu w hotelu, czy odpowiednio o obsłużony w restauracji klient jest w stanie ponownie skorzystać z oferowanych przez lokal usług.

Higiena urządzeń klimatyzacyjnych

Regularne i skuteczne przeprowadzanie czynności myjąco-dezynfekujących urządzenia odpowiadającego za chłodzenie, grzanie oraz poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu ma ogromne znaczenie dla jego prawidłowego i zgodnego z przeznaczeniem działania.

Nowoczesny klimatyzator domowy 2016 według Samsung

Klimatyzacyjne urządzenia ścienne są dziś powszechnie dostępne w wielu różnych wykonaniach. W tych pozornie prostych urządzeniach coraz częściej ukrywa się szereg zaawansowanych, nowoczesnych rozwiązań.

Jaki klimatyzator wybrać?

Kupujemy klimatyzator do domu lub mieszkania: jak wybrać, na co zwracać uwagę?

Deltaclima CoolWall - alternatywa dla szaf klimatyzacyjnych

Deltaclima Coolwall® to nazwa produktu Weiss Klimatechnik GmbH, systemu o innowacyjnej konstrukcji, zmieniającego zupełnie standardowe myślenie o sposobie chłodzenia serwerowni, oferującego bardzo wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii.