Technologia

Wentylator łazienkowy - prawidłowy dobór. Praktyczny poradnik

Jak dobrać wentylator łazienkowy? Na co zwracać uwagę? Jakie są kluczowe cechy i parametry tych urządzeń i jak Dostępne rozwiązania. Na te pytania odpowiada nasz ekspert - Katarzyna Zaforymska, kierownik marki HAVACO w firmie Ventia Sp. z o.o.

Wydajne systemy klimatyzacji Rotenso dla restauracji i hoteli

Podstawową funkcją obiektów HoReCa jest zapewnienie komfortu przebywającym w nich gościom. Jedynie zadowolony z pobytu w hotelu, czy odpowiednio o obsłużony w restauracji klient jest w stanie ponownie skorzystać z oferowanych przez lokal usług.

Higiena urządzeń klimatyzacyjnych

Regularne i skuteczne przeprowadzanie czynności myjąco-dezynfekujących urządzenia odpowiadającego za chłodzenie, grzanie oraz poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu ma ogromne znaczenie dla jego prawidłowego i zgodnego z przeznaczeniem działania.

Właściwa wentylacja hali basenowej

Zasady projektowania i doboru systemów wentylacji basenowych na przykładzie urządzeń marki Dantherm omawia Paweł Bocian, Kierownik marki DANTHERM, Ventia Sp. z o.o.

Kurtyny powietrzne - fakty i mity

Robert Rabiński - kierownik marki Stavoklima w firmie Ventia - wskazuje kilka zagadnień istotnych przy prawidłowym doborze kurtyny powietrznej do konkretnego rozwiązania.

Vallox i innowacyjne odszranianie wymiennika ciepła

Vallox stawia na najwyższą jakość central wentylacyjnych. Warto chociażby zapoznać się bliżej ze sposobem firmy na inteligentne i oszczędne odszranianie wymiennika ciepła. Potwierdzeniem jakości staje się 5-letnia gwarancja na oferowane urządzenia.

Nowoczesny klimatyzator domowy 2016 według Samsung

Klimatyzacyjne urządzenia ścienne są dziś powszechnie dostępne w wielu różnych wykonaniach. W tych pozornie prostych urządzeniach coraz częściej ukrywa się szereg zaawansowanych, nowoczesnych rozwiązań.

Jaki klimatyzator wybrać?

Kupujemy klimatyzator do domu lub mieszkania: jak wybrać, na co zwracać uwagę?