Od powstania w 2002 roku thermofin® wyróżnia się niezawodnością i innowacyjnością. Firma jest znanym producentem lamelowych wymienników ciepła dla zastosowań komercyjnych i przemysłowych. W 2007 roku rozpoczęła także produkcję systemów chłodzących dla turbin i silników. Bliska relacja z klientami sprawia, że thermofin® znakomicie rozumie potrzeby rynku i intensywnie rozwija nowe produkty.

Niezmienne ukierunkowanie na potrzeby klienta stanowi podstawę licznych produktów standardowych, jak i produktów realizowanych na indywidualne zamówienie, zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami klienta. Umożliwia także wprowadzanie w życie innowacyjnych pomysłów na rozwiązania produktowe.

Dopełnieniem thermofin GmbH jest własny serwis. Dzięki wciąż rosnącej ilości zamówień i zwiększaniu portfolio produktów w branży przemysłowej i systemów chłodzenia elektrowni, w roku 2010 odpowiednio zwiększono moce produkcyjne w siedzibie firmy w Niemczech.
Firma rozwija się także na poziomie międzynarodowym - dążąc do możliwie największego zadowolenia klienta, nasi silnie zmotywowani pracownicy obsługują oddziały w Argentynie, Brazylii i Rosji oraz liczne biura handlowe na całym świecie.

thermofin®: www.thermofin.de

Bieg Instalatora: www.bieginstalatora.pl