Ventia otrzymała nagrodę biznesową DELTA przyznawaną przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja za najszybciej rozwijającą się firmę HVAC w Polsce. Spółka zajęła 1 miejsce w kategorii firm do 10 lat działalności.

Nagrody DELTA przyznawane są najbardziej dynamicznym i skutecznym biznesowo firmom są więc  synonimem pozytywnych zmian i rozwoju biznesu w branży HVAC. Nominacje do nagrody Delta otrzymują firmy z potwierdzoną wiarygodnością finansową, charakteryzujące się ponadprzeciętną dynamiką wzrostu. Analizie podano ponad 300 firm, ostrą selekcję przeszło jedynie 67 firm, a ostatecznie nominowano 44.

- Dziękujemy wszystkim naszym klientom, bo to  dzięki Nim się rozwijamy, oraz całemu zespołowi firmy Ventia. To wyróżnienie potwierdza, że nasze kompetencje, wiedza, wsparcie dla klientów i bieżąca obsługa są na wysokim poziomie. To także potwierdzenie, że oferowane przez nas produkty cieszą się rosnącą popularnością wśród projektantów, wykonawców oraz inwestorów. – powiedział Piotr Wiśniewski, Wiceprezes Ventii.

>>więcej o nagrodach DELTA 2015