Carrier: szkolenie e-Design 2014


Carrier Polska zaprasza na jednodniowe szkolenie e-Design 2014, dotyczące podstaw obsługi programu HAP. HAP (Hourly Analysis Program) to dwa narzędzia w jednym pakiecie: funkcje do projektowania/bilansowania systemów HVAC we wszelkiego rodzaju budynkach komercyjnych oraz zaawansowane funkcje analizy energetycznej.

Odbiorcy szkolenia
HAP jest narzędziem przeznaczonym dla projektantów, inżynierów konsultantów, developerów i innych specjalistów zaangażowanych w projektowanie oraz analizę systemów HVAC w budynkach komercyjnych.

Prowadzący
Szkolenie poprowadzi ekspert z wieloletnim doświadczeniem w wykorzystaniu technik komputerowych do modelowania i obliczeń systemów HVAC.

Szczegóły organizacyjne
Spotkanie odbędzie się 12 lutego w siedzibie firmy Carrier Polska Sp. z o.o. przy ulicy Konstruktorskiej 13.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia (imię i nazwisko, nazwa firmy, stanowisko) należy kierować na adres emil.gromadzki@carrier.utc.com.

Uwaga
firma Carrier nie zapewnia komputerów dla uczestników szkolenia, należy przynieść własny notebook/laptop, na którym zostanie zainstalowana najnowsza wersja programu HAP 4.8. Program nie współpracuje z systemem Windows Vista.

Miasto:
Warszawa
Adres:
Konstruktorska 13
Start:
2014-02-12
Koniec:
2014-02-12