Działaj legalnie - kluczowe wymogi prawa ekologicznego


Cykl bezpłatnych szkoleń „Działaj legalnie – kluczowe wymogi prawa ekologicznego” w edycji wiosna 2015.

Już po raz drugi aveECO wwraz z Akademią Klimatyzacji LG stwarzają możliwość uzyskania kompleksowej wiedzy w zakresie przepisów ochrony środowiska obowiązujących firmy dystrybucyjne i montażowo-serwisowe branży chłodnictwa i klimatyzacji. Klienci i partnerzy LG oraz sympatycy LG mogą wybrać jeden spośród siedmiu terminów szkoleń, organizowanych od połowy kwietnia do połowy czerwca 2015 r. w Akademiach Klimatyzacji LG w Warszawie, Gdyni oraz we Wrocławiu.

Zwracamy uwagę, że już od 01.01.2015 weszły w życie nowe obowiązki wynikające ze znowelizowanego unijnego Rozporządzenia o F-gazach, a w polskim Sejmie aktualnie trwają prace nad ustawą regulującą używanie syntetycznych czynników chłodniczych. Wprowadzono szereg istotnych zmian, które muszą być znane i stosowane już od kilku miesięcy przez wszystkich użytkowników systemów klimatyzacji oraz instalacji chłodniczych (tzw. operatorów). Wszystkie nowe obowiązki powinny być realizowane przez wykwalifikowanych techników zatrudnionych w specjalistycznych firmach serwisowych. Rolą rzetelnych i odpowiedzialnych firm montażowo-serwisowych jest przekazanie tej fachowej wiedzy ekologicznej Państwa klientom i wdrożenie jej w praktyce.

Czy wiecie Państwo, co zmieniło się z początkiem bieżącego roku – z punktu widzenia instalatorów i operatorów urządzeń pracujących w oparciu o czynniki chłodnicze HFC (F-gazy)? Czy wiecie jakie inne obowiązki „natury środowiskowej” spoczywają na Was oraz na Waszych Klientach?

Jeśli chcecie osiągnąć przewagę konkurencyjną nad innymi firmami poprzez uzyskanie unikalnej wiedzy o legislacji ekologicznej, jeśli chcecie utrwalić swój wizerunek najlepszego doradcy Waszych Klientów, a przy okazji wykorzystać to do realizacji celów biznesowych własnej firmy – zachęcamy do udziału w szkoleniu „Jak legalnie prowadzić firmę instalacyjno-serwisową w branży chłodnictwa i klimatyzacji? Kluczowe wymogi prawa ekologicznego dziś i jutro(Uwaga: skrócona nazwa w formularzach Akademii Klimatyzacji LG to „Działaj legalnie. Kluczowe wymogi prawa ekologicznego”) Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona.

Jako lider branży chłodnictwa i klimatyzacji, LG przykłada ogromną wagę do zagadnień ochrony środowiska. Innowacyjne produkty muszą być uzupełnione profesjonalnymi usługami instalacyjno-serwisowymi realizowanymi w zgodzie z normami ekologicznymi oraz z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego wszystkim partnerom biznesowym zalecamy wzięcie udziału w tym projekcie.

Jak wszystkie projekty Akademii Klimatyzacji LG, również te szkolenia są całkowicie BEZPŁATNE. Dla ułatwienia, poniżej podajemy bezpośrednie linki do formularzy zgłoszeń dla poszczególnych terminów i lokalizacji. Z uwagi na dotychczasowe bardzo dobre opinie uczestników i duże zainteresowanie szkoleniami, prosimy zgłaszać udział jedynie wówczas, gdy macie Państwo pewność, że będziecie mogli uczestniczyć:

 


Więcej informacji na temat projektu znajduje się w serwisie www.akademiaklimatyzacji.lge.pl oraz na www.aveECO.pl. Dodatkowych wyjaśnień w sprawach merytorycznych udziela jeden z ekspertów prowadzących kurs – Michał Dobrzyński, tel.: 664-601-100. Kwestie dotyczące formularzy zgłoszeń prosimy adresować do przedstawicieli poszczególnych Akademii Klimatyzacji LG.

Miasto:
Wrocław
Adres:
Start:
2015-04-20
Koniec:
2015-04-20