Kongres Armatury Przemysłowej


I KONGRES ARMATURY PRZEMYSŁOWEJ
8-9 kwietnia 2014 Tarnowo Podgórne k/ Poznania

Kongres Armatury Przemysłowej to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce. W ciągu dwóch dni wykładów teoretycy, jak i praktycy z branży armaturowo - instalacyjnej, podejmą zagadnienia prawne, techniczne i ocenią perspektywy rozwoju polskiego rynku przemysłu ciężkiego. Nowe materiały w produkcji armatury, unijne dyrektywy czy energetyka jądrowa w Polsce – to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone na Kongresie. Tematyka dobrana jest w taki sposób, aby uczestnicy Kongresu uzyskali informacje o tym co obecnie dzieje się na rynku, a także jak będzie się on zmieniał w perspektywie najbliższych lat.

Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele branżowych stowarzyszeń zagranicznych, instytucji technicznych i certyfikujących (NCBiR, UDT, TÜV NORD, Bureau Veritas, Instytutu Nafty i Gazu z Krakowa), przedstawiciele nauki z AGH Kraków i Politechniki Wrocławskiej oraz praktycy: z Instytutu Metalurgii Żelaza i Instytutu Spawalnictwa z Gliwic oraz GAZOPROJEKT S.A. z Wrocławia.

Organizatorem Kongresu jest Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa. Ministerstwo Gospodarki objęło Kongres honorowym Patronatem.

Uczestnicy Kongresu otrzymają bezpłatne karty wstępu na Międzynarodowe Targi Instalacyjne „INSTALACJE 2014” odbywające się w dniach 8-11 kwietnia 2014 roku w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

I Kongres Armatury Przemysłowej odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia 2014 roku w Tarnowie Podgórnym k/ Poznania, w Hotelu 500 (ul. Poznańska 139). Organizatorzy Kongresu pośredniczą w rezerwacji miejsc noclegowych. Dodatkowe informacje, wraz z procedurą zgłoszenia, dostępne są pod adresem: http://spap.org.pl

 

Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa (SPAP) powstało w 1996 roku. Aktualnie zrzesza 19 firm z branży armatury przemysłowej oraz uszczelnień. Głównym działaniem SPAP jest promocja polskich producentów armatury przemysłowej w kraju i za granicą. Formami promocji są min. udział w targach krajowych i zagranicznych, organizacja konferencji technicznych, spotkań branżowych i seminariów. SPAP od lat współpracuje z zagranicznymi organizacjami armaturowymi, takimi jak Europejski Komitet Przemysłu Armaturowego (CEIR), Stowarzyszenie Naukowo-Przemysłowe Producentów Armatury z Rosji (NPAA) czy Ukraińskie Stowarzyszenie Producentów Armatury (APAU).
 

Organizator:
Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa
Miasto:
Tarnowo Podgórne
Adres:
Poznańska 122-163
Start:
2014-04-08
Koniec:
2014-04-09