Targi BUDMA


Targi BUDMA są uznawane za jedne z najważniejszych wydarzeń targowych w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego centrum targowego w Polsce:

  • ponad 1000 wystawców, innowacyjnych rozwiązań technologicznych,
  • specjalistyczna wiedza,
  • wymiana doświadczeń i spotkania biznesowe.

Targi BUDMA prezentują szeroką ofertę produktową producentów i dystrybutorów sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, niemieszkaniowego i infrastrukturalnego. Wydarzenie dedykowane jest czterem głównym grupom zwiedzających.

Program targów zawiera szereg dodatkowych wydarzeń specjalnych, kierowanych poszczególnym grupom, z udziałem autorytetów z danej branży.

Pierwszy dzień targów BUDMA dedykowany jest przedstawicielom handlu, tak, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki prowadzenia rozmów biznesowych. Program HOSTED BUYERS umożliwia z kolei spotkania z reprezentantami najważniejszych grup zakupowych jak np. Adeo czy Hornbach, zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Na architektów czeka FORUM ARCHITEKTURY, w skład którego wchodzi spotkanie ze światowej sławy architektem (do tej pory udział wzięli m.in. Renato Rizzi, Rainer Mahlamaki oraz Alberto Veiga), projekt Strada di Architettura - prezentacja w szczególny sposób produktów i rozwiązań, które mają zainspirować głównie architektów i projektantów swoim unikatowym designem, ale też funkcjonalnością i jakością, a także warsztaty i konkurs dla młodych adeptów sztuki architektonicznej oraz dodatkowe, niezwykłe atrakcje.

Targi wyróżniają się także najbardziej dynamiczną i interaktywną przestrzenią dedykowaną fachowcom - Strefa Testów to miejsce gdzie w praktyce, własnoręcznie można dowiedzieć się o najważniejszych zaletach i najbardziej efektywnych sposobach stosowania prezentowanych produktów.Tutaj poznamy również nowych Mistrzów swojego fachu, którzy będą rywalizować o najwyższe laury w szeregu konkursów, zawodów oraz mistrzostw.

Inwestorów z pewnością zainteresuje tematyka dużej liczby konferencji, debat i seminariów z udziałem autorytetów z branży, które mają miejsce podczas targów BUDMA. Podejmowane będą m.in. tematy związane z najnowszymi trendami w budownictwie, nowymi regulacjami prawnymi, praktycznym wykorzystaniem dostępnej technologii w budownictwie czy również ekonomicznymi aspektami stosowania nowych technologii.

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Głogowska 14
Start:
2016-02-02
Koniec:
2016-02-05