Webinarium Fläkt Bovent + HVACR.pl: Certyfikacja LEED a HVACR


Pierwsze z cyklu trzech webinariów (seminariów internetowych) firmy Fläkt Bovent, dostępne nieodpłatnie dla zarejestrowanych uczestników, odbędzie się 22 kwietnia, o godz. 12 i potrwa ok. 60 min.

Bardzo ciekawe dla projektantów, asesorów LEED i inwestorów zagadnienie Jak uzyskać więcej punktów w certyfikacji LEED dzięki systemowi HVACR? Studium przypadku omówi Product Manager firmy Fläkt Bovent, Łukasz Kaczorowski. Przedstawi przykład budynku biurowego, z certyfikatem LEED Platinum na najwyższym poziomie w Polsce.

Udział w webinarium wymaga tylko komputera (lub urządzenia mobilnego z darmową aplikacją) z dostępem do Internetu. Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja, dzięki której można wejść do wirtualnego „pokoju” - miejsca webinarium.

 

 

O Prowadzącym

Łukasz Kaczorowski od 2013 roku wraz z firmą Fläkt Woods pracował przy realizacji nietypowych projektów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych: Wydział Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej, Szpital Kliniczny im. K. Jonschera w Poznaniu czy biurowiec Alchemia II w Gdańsku. Od 2014 roku jako Product Manager odpowiada za  wsparcie merytoryczne i techniczne z zakresu central wentylacyjnych Fläkt Woods na rynku polskim. Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Inżynieria Środowiska, z branżą wentylacji i klimatyzacji zawodowo związany jest od 5 lat.

 

Informacje praktyczne o webinarium

Data: środa, 22 kwietnia 2015 roku

Start: godz. 12.00.

Czas trwania: ok. 60 minut.

Udział: nieodpłatny, po wcześniejszeJ REJESTRACJI.

Webinarium Jak uzyskać więcej punktów w certyfikacji LEED dzięki systemowi HVACR? Studium przypadku powstało we współpracy z portalem HVACR.pl.

>>WIĘCEJ O WEBINARIUM

 

Organizator:
Fläkt Bovent
Miasto:
Adres:
internet
Start:
2015-04-22
Koniec:
2015-04-22