Doradca techniczny

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o. - dystrybutor na rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Stavoklima, Casals oraz Havaco - poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNY
miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
•    Doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie produktów oferowanych przez Ventia.
•    Obsługa programów doboru urządzeń.
•    Współpraca z Kierownikiem Regionu oraz wsparcie Działu Technicznego oraz Handlowego.
•    Obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego.
•    Współpraca z dostawcami.
Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki. Preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo.
•    Doświadczenie w firmie HVAC będzie dodatkowym atutem.
•    Dobra znajomość pakietu MS Office.
•    Język angielski minimum w komunikatywnym stopniu, umożliwiającym kontakt z zagranicznymi dostawcami.
•    Zaangażowanie, efektywność pracy oraz dyspozycyjność w godzinach pracy firmy.
Oferujemy:
•    Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
•    Atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy.
•    Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: info@ventia.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Data publikacji: 2016-09-15
Data zakończenia: 2016-10-14

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo