liwent Event jest doskonałą okazją do spotkania Studentów, Pracowników naukowych i Przedstawicieli Firm, związanych z wentylacją, klimatyzacją, ogrzewnictwem i ciepłownictwem. Pozwala na czerpanie oraz wymianę wiedzy i cennych doświadczeń.

VIII edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 6-10 czerwca 2022 roku. Zadbaliśmy o to, aby udział w konferencji był ciekawy, bezpieczny oraz umożliwiał udział większej grupie uczestników, dlatego też zdecydowaliśmy się na formułę hybrydową. Jak zawsze udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak będzie wymagał wcześniejszej rejestracji.

W tym roku Kliwent Event będzie składał się z dwóch części. W dniach 6-9 czerwca będzie miała miejsce część szkoleniowo-warsztatowa, przeprowadzona online. W tych dniach przeprowadzona zostanie seria szkoleń prowadzonych przez Firmy biorące udział w wydarzeniu. W ostatnim dniu tej części zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy HVAC dla studentów i uczniów szkół średnich. W dniu 10 czerwca, na AGH w Krakowie, odbędzie się seminarium, gdzie wygłoszone zostaną referaty dotyczące bieżących zagadnień branży.

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich do udziału w VIII edycji Kliwent Event. Jest to świetna okazja do poznania rynku pracy w branży HVAC, nowoczesnych technologii i urządzeń, jak również do integracji Studentów różnych kierunków i Uczelni!

Kolejne informacje będziemy przesyłać bliżej terminu odbycia się konferencji. Znamy już pierwszych Partnerów i Uczestników wydarzenia – wkrótce ich poznacie.

Działamy z duchem czasu, więc można nas znaleźć pod następującymi linkami:
- Strona KN Kliwent: http://www.kliwent.agh.edu.pl/ 
- Facebook KN Kliwent: https://www.facebook.com/kliwent 
- Facebook Kliwent Event: https://www.facebook.com/kliwentevent 
- Instagram KN Kliwent: https://www.instagram.com/kliwent.agh/