Wywiady

Smog był, jest, ale go nie będzie

Rozmowa z dr Zbigniewem Karkuszewskim, współzałożycielem i prezesem Instytutu Fotonowego, na temat faktów i mitów smogu w Polsce.

PASCAL - nagroda dla projektantów HVACR

Stowarzyszenie Polska Wentylacja od roku 2015 przyznaje specjalną nagrodę branżową PASCAL - za wyróżniające się projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia.

Czas dużych inwestycji w przyszłościową markę

Wojciech Pawłowski, Area General Manager Poland & Ukraine w Johnson Controls International, opowiedział HVACR.pl o tym, jak powstanie spółki joint venture Johnson Controls-Hitachi Air Conditioning Solutions wpływa na działanie Johnson Controls Int.

Jeremias - pierwszy raz na Forum Wentylacja - Salonie Klimatyzacja

W tym roku firma Jeremias po raz pierwszy będzie uczestniczyć w Targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja. Na stoisku 103 zaprezentowana zostanie szeroka oferta kanałów wentylacyjnych różnych typów, nasad wentylacyjnych oraz czerpni i wyrzutni.

Scrol z premierą produktową i gotowością do dialogu na FW-SK

Marka Solano ze sztandarowym rooftopem i obietnica, że żaden gość FW-SK nie poczuje się rozczarowany wizytą na stoiskach Solano i Scrol (45 i 47). Firma Scrol opowiada HVACR.pl, jak przygotowała się do najważniejszego spotkania branżowego w Polsce.

VENACLIMA - debiut i premiery na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja

VENACLIMA jest jednym z tegorocznych debiutantów na Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja. Ciekawe propozycje dla projektantów i instalatorów oraz fachowe wsparcie w zakresie urządzeń chłodniczych - wszystko to czeka na zwiedzających na stoisku nr 152.