ARTEA Poland jest jednym z debiutantów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2019. Na trzy pytania naszej redakcji odpowiedział Kamil Kunert - Area Sales Manager firmy ATREA Poland.

 

HVACR.pl: Co zdecydowało o Państwa udziale w targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2019?

Kamil Kunert: Po wejściu na Polski rynek bezpośrednio jako ATREA Poland po prostu czuliśmy, że musimy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu z branży wentylacyjnej. Rynek w Polsce należy do jednych z największych w Europie, dlatego jest dla nas bardzo ważny. Chcielibyśmy się spotkać na targach z naszymi obecnymi klientami jak i również pozyskać nowych.

Co chcieliby Państwo osiągnąć dzięki udziałowi w imprezie?

Pokażemy nasze produkty, które nie były wcześniej dostępne na polskim rynku. Na przykład w pełni zabudowane sufity kuchenne i okapy z wbudowanym wymiennikiem ciepła. Dostępny będzie również nasz najnowszy bezkanałowy produkt dedykowany dla szkół. Jednostka ta ma bardzo wiele zalet i jest prosta w instalacji. Najważniejsze dla użytkownika jest jednak to, że jest jedną z najcichszych na rynku.

Jaka grupa zwiedzających znajdzie najwięcej dla siebie na Państwa stoisku i co Państwo dla nich przygotowali?

Myślę że każdy, kto ma cokolwiek wspólnego z przemysłem wentylacyjnym i poszukuje produktów najwyższej jakości. Niezależnie czy są to projektanci, instalatorzy, inwestorzy czy architekci, każdy znajdzie coś dla siebie. Będziemy prezentować różnorodne produkty ze względu na szerokie portfolio, które dzieli się na cztery główne działy: Linia Domowa, Linia Komercyjna, Linia Szkolna oraz Linia Kuchenna.


ATREA Poland zaprasza na swoje stoisko nr 49 podczas podczas targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja, które odbędą się w dniach 5-6 marca 2019 w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6D (Centrum Targowo-Kongresowe Global Expo).
 

 Siedziba firmy ATREA - Jablonec nad Nisou

ATREA powstała w 1990 roku. Założyciel firmy Petr Morávek uzyskał wiele świadectw patentowych za inowacje technologiczne jak i za wzory przemysłowe w dziedzinach mikroklimatu w budynkach i odzyskiwania ciepła odpadowego. Oferta produktów ATREA zawiera rozwiązania dla budownictwa energooszczędnego – rekuperację, systemy sterowania najwyższej jakości, pompy ciepła, a także domy niskoenergetyczne i pasywne. W wyniku bliskości gospodarczej i geograficznej firma ATREA początkowo koncentrowała się na rynku niemieckim, a następnie produkty firmy trafły do Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Słowenii. Aktualnie marka znana jest w całej Europie. Zakład produkcyjny ATREA o powierzchni ponad 10 000 metrów kwadratowych znajduje się w Republice Czeskiej.