Czy wiesz, że...

MK Systemy Kominowe mają nowe logo

Grupa Joncoux, której częścią jest firma MK, obchodzi 100-lecie działalności. Ten imponujący jubileusz stał się doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowych działań i przedstawienia planów na kolejne lata.

Produkt Danfoss zdobył nagrodę AHR Expo Product of the Year

Podczas AHR Expo (Orlando, Floryda, USA) wręczono nagrody Innovation Awards 2020. Główną nagrodę otrzymał duński producent Danfoss za rozwiązanie CO2 Adaptive Liquid Management (CALM). Produkt wygrał także w kategorii chłodnic chłodnictwo.

Koronawirus wpływa na ceny rynku miedzi

Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa pociągi i loty w Chinach zostały odwołane co miało znaczny wpływ na transport, a zwłaszcza transport między prowincjami.

Samsung z Cube Refrigerator na CES 2020

Jedną spośród innowacyjnych produktów Samsung prezentowanych na targach CES 2020 była chłodziarka do zadań specjalnych o niewielkich rozmiarach: Cube Refrigerator.

Daikin i Gree wśród finalistów Global Cooling Prize

Wiodące firmy klimatyzacyjne Daikin i Gree znalazły się w gronie ośmiu finalistów konkursu Global Cooling Prize, międzynarodowego konkursu mającego na celu opracowanie super wydajnych i przyjaznych dla klimatu rozwiązań chłodzenia mieszkań.

Bitzer z 3 000 000 produktem

Trzy milionowy produkt fabryki sprężarek i agregatów skraplających Bitzer w Schkeuditz, został dostarczony do Vötschtechnik, niemieckiego dostawcy komór testowych.

Fundusz Checkers Capital przejmuje 100% udziałów MTA Group

MTA S.p.A., wieloletni i kluczowy partner biznesowy Schiessl Polska w segmencie wody lodowej ogłosił decyzję o przejęciu 100% aktywów oraz zespołu zarządzającego spółki przez fundusz należący do Checkers Capital.