Produkty

RBC-MTSC1 - sterownik jak smartfon

Toshiba Carrier UK Ltd (TCUK) opracował nowy sterownik klimatyzacji z ekranem dotykowym z intuicyjnym interfejsem dotykowym, który umożliwia klientom dodawanie własnych znaków i komunikatów.

Czujnik MelDIR odróżnia ludzkie zachowanie

Mitsubishi Electric opracował czujnik termiczny, który potrafi rozróżniać ludzi od innych źródeł ciepła i identyfikować konkretne ich zachowania.

Kaseta 3D od Fujitsu

Nowością w ofercie dużych, komercyjnych systemów klimatyzacyjnych typu VRF jest jednostka kasetonowa 3D z aż trzeba niezależnymi wylotami powietrza.

Klimatyzatory marki GE: Future Black i Future White

Funkcje zapewniające dobre samopoczucie i szeroka możliwość dostosowania sprawiają, że klimatyzatory GE są elastycznymi urządzeniami, idealnymi do komfortowego codziennego życia.

Nowa generacja Swegon WISE

Nowa generacja systemu Swegon WISE wyznacza zupełnie nowy poziom wentylacji zależnej od potrzeb (DCV).

Seiya Toshiba - klimatyzatory z R32

Seiya - nowa seria klimatyzatorów naściennych na czynnik chłodniczy R32 marki Toshiba - pojawiła się na rynku europejskim w 2019.

Chemoodporne systemy wentylacyjne z tworzyw sztucznych

Alnor Systemy Wentylacji w swojej ofercie posiada systemy wentylacyjne z tworzyw sztucznych (chemoodporne), które znajdują szerokie zastosowanie w laboratoriach, przemyśle chemicznym czy pomieszczeniach o wysokiej klasie czystości.

SEVRA - nowa marka klimatyzacji w Polsce

Marka urządzeń klimatyzacyjnych SEVRA została wprowadzona na rynek w 2019 roku jak marka własna spółki Wienkra. W sprzedaży są już dostępne klimatyzatory pokojowe RAC, klimatyzatory komercyjne CAC oraz systemy Multi Split.