Produkty

Nowa okrągła kaseta LG

Często projektując produkt, poświęca się wydajność ze względów estetycznych, komfortu lub wygody użytkownika. LG jednak połączył wszystkie te elementy w jednej dynamicznej jednostce.

System rekuperacji HEATPEX ARIA

HEATPEX ARIA to nowoczesny systemy dystrybucji powietrza do rekuperacji przeznaczony do domów jednorodzinnych. Został zaprojektowany z myślą o spełnieniu indywidualnych potrzeb zarówno inwestorów jak i instalatorów.

Regulator zmiennego przepływu powietrza TVE

Regulatory TVE znajdują zastosowanie w systemach zmiennego przepływu (VAV) z małymi prędkościami powietrza nawet przy niekorzystnych warunkach napływu.

Centrala wentylacyjna AIR EXPERT 600

Coraz powszechniej i głośniej mówi się o problemach ze smogiem. Decydując się na zakup urządzeń filtrujących powietrze nie zapominajmy o istnieniu bardziej zaawansowanych rozwiązaniach, jakimi są systemy rekuperacji.

Copeland EazyCool Small ZX

Alfaco wprowadzadziło do oferty nową serię agregatów zewnętrznych chłodniczych w obudowie Copeland EazyCool Small ZX o małej wydajności chłodniczej firmy „Emerson Commercial and Residential Solution”.

Klimatyzator przenośny KAISAI KPPH

Klimatyzator KPPH posiada funkcje chłodzenia, wentylacji i osuszania. To doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości zastosowania klimatyzacji stacjonarnej.