Produkty

CIAT przedstawia serię central CLIMACIAT Power

CIAT rozszerzył swoją ofertę central wentylacyjnych o jednostki o większej wydajności z opcją wysokosprawnego odzysku ciepła. Nowe jednostki CLIMACIATPower zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić zastosowanie w większych projektach i budynkach.

Rekuperatory serii PremAIR z modułem CF

Centrale rekuperacyjne serii HRU-PremAIR są dostępne w wersji wyposażonej w moduł Constant Flow, którego zadaniem jest utrzymanie w instalacji stałego wydatku powietrza.

Trane Flex2O

Agregaty chłodnicze i pompy ciepła Trane Flex2O z usprawnionymi funkcjami łączności, elastycznym sterowaniem i większą wydajnością

Centrale dachowe Daikin na R32

Daikin całkowicie przeprojektował swoją serię rooftopów do pracy z czynnikiem chłodniczym R32.

Zamiennik R454B od Honeywell

Honeywell oferuje zamiennik R454B dla R410A la o niższym współczynniku GWP, który będzie sprzedawany jak czynnik chłodniczy pod nazwą Solstice 454B.

Seria T4 - zaprojektowana z potrzeby prostoty

Zaprojektowane dla budynków mieszkalnych i małych obiektów komercyjnych programowalne termostaty z serii T4 upraszczają układanie harmonogramu ogrzewania.

Danfoss CO2 MiniPack dla małych sklepów

Przechodząc z czynników typu HFC na CO2, sprzedawcy żywności redukują potencjał globalnego ocieplenia (GWP) czynnika chłodniczego w sklepach do zaledwie 1.