Aktualności

Chillventa eSpecial 2020 odniosła spektakularny sukces

Międzynarodowa społeczność chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła właśnie zakończyła trzy dni wypełnione fascynującymi prezentacjami, nowymi produktami i intensywnymi interakcjami.

AHR Expo 2021 - odwołane

ASHRAE ogłosiło, że 2021 AHR Expo, pierwotnie zaplanowane na 25-27 stycznia 2021 r. W Chicago, zostało odwołane.

Wirtualne targi Chillventa

Pierwsza w historii internetowa wersja Chilventa, wiodącej w Europie wystawy chłodnictwa i klimatyzacji, zostanie otwarta w przyszłym tygodniu, gdzie swoją ofertę zaprezentuje około 200 wystawców.

Targi BUDMA 2021 - Międzynarodowa oferta nowości

Przed nami 30, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które tym razem odbędą się wraz z Targami Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad Windoor-tech.

ISH 2021 wirtualnie z powodu pandemii

W związku z obecnym rozprzestrzenianiem się pandemii Covid-19 na całym świecie i związanymi z tym ograniczeniami w podróżowaniu, Messe Frankfurt zdecydowało, wspólnie ze sponsorami ISH, zorganizować ISH 2021 wyłącznie w formie cyfrowej.

Akademia Lindab zaprasza na jesienne webinaria

Jesienna edycja webinariów w ramach szkoleń Akademii Lindab rozpocznie się 30 września szkoleniem nt. Jaki rekuperator wybrać do instalacji wentylacyjnej w domu jednorodzinnym?

Nowa data targów ColdChain Poland

Kolejna IV edycja targów ColdChain Poland będzie miała miejsce w dniach 20-22 kwietnia 2021 w EXPO XXI w Warszawie.