Aktualności

KLIMOR członkiem światowej organizacji Eurovent Association

KLIMOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z początkiem kwietnia 2018 roku otrzymała członkostwo światowej organizacji Eurovent Association, dołączając tym samym do grona Eurovent Corresponding Member.

Komfovent na targach MCE 2018

Ventia, dystrybutor central wentylacyjnych i rekuperacyjnych Komfovent, zaprasza na stoisko marki Komfovent podczas targów branży HVAC w Mediolanie – Mostra Convegno Expocomfort 2018.

Grupa Klima-Therm na targach MCE 2018 w Mediolanie

W dniach 13-16 marca 2018 roku w Mediolanie Grupa Klima-Therm po raz pierwszy zaprezentowała ofertę produktową marek własnych KLIMOR i KAISAI na jednych z największych i najważniejszych targach branży HVACR - Mostra Convegno Expocomfort (MCE).

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wszystkim Przyjaciołom portalu HVACR.pl świątecznie życzymy dużo radości z tradycji i powiewu optymizmu, na przekór wczesnowiosennym przesileniom!

Konferencja Dystrybutorów FUJITSU 2018

2 marca w Łochowie (woj. mazowieckie) odbyła się ogólnopolska Konferencja Dystrybutorów FUJITSU, w której udział wzięli przedstawiciele kilkudziesięciu współpracujących z Klima-Therm firm dealerskich.

Ventia wśród Gazel Biznesu 2017

Ventia wyróżniona Gazelą Biznesu za rok 2017 dla najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firmy w Polsce.