Aktualności

Odszedł Jurek Stachowiak

Zawiadamiamy, że dnia 23 maja 2022 r. odszedł mgr. inż. Jerzy Stachowiak, wydawca magazynu „Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna”, założyciel i współwłaściciel Inżynierskiego Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego "MASTA" Spółka z o.o.

Targi Instalacje 2022 za nami!

Święto branży instalacyjnej dobiegło końca. Przez trzy dni trwania bloku targów instalacyjnych ekspozycję odwiedziło aż 14 695 osób!

Danfoss wznawia działalność na Ukrainie

Danfoss ogłosił, że wznawia działalność na Ukrainie po tym, jak działalność została wstrzymana w lutym, kiedy Rosja dokonała inwazji na ten kraj.

INSTALACJE 2022 - branża instalacyjna zaczyna świętowanie!

Premiery targowe, nowości produktowe, strefy tematyczne, konferencje branżowe, strefa gastronomiczna i konkursy z nagrodami – to wszystko czeka od dziś na odwiedzających Targi INSTALACJE w Poznaniu. Święto branży potrwa od 25 do 27 kwietnia!

Zdobądź najnowszą wiedzę z Targami INSTALACJE!

Targi Instalacje obfitują w merytoryczne wydarzenia dla profesjonalistów. Co czeka odwiedzających w dniach 25-27 kwietnia? Organizatorzy przedstawiają program wydarzeń Targów Instalacje.

Operacja Termostat we Włoszech

Włochy ograniczają działanie klimatyzacji, starając się zmniejszyć swoją zależność od rosyjskiego gazu.

Iglotech - Dni Otwarte 2022

Zbliżają się DNI OTWARTE HURTOWNI IGLOTECH, na których zaprezentujemy nowości z oferty, innowacyjne rozwiązania technologiczne.