Najbliższa edycja targów ColdChain Poland odbędzie się 18-20 kwietnia w EXPO XXI Warszawa i zgromadzi w jednym miejscu firmy oferujące usługi w zakresie chłodniczego łańcucha dostaw oraz specjalistycznych usług dla produktów wymagających temperatury kontrolowanej. Aby poznać bliżej wystawców i ich produkty oraz usługi, organizatorzy serdecznie zapraszają do osobistego odwiedzenia targów, po wcześniejszym dokonaniu rejestracji online.

Nowi wystawcy, jeszcze większe możliwości
Połączenie targów Coldchain Poland z najważniejszymi targami branży spożywczej – WorldFood Poland oraz utworzenie po raz pierwszy strefy Packaging przy sektorze innowacyjnych technologii spożywczych, daje kompleksowy przegląd najważniejszych rozwiązań od produkcji aż po transport dla branży spożywczej. W tej edycji będzie można zapoznać się bliżej z wystawcami z poszczególnych sektorów:
Transport i logistyka:
NewCold, Chenczke Logistics, Silvan Logistics, Gebhardt Logistics
Sprzęt transportowy/opakowania do transportu:
Metroopack, Olivo Cold Logistics
Urządzenia chłodnicze:
J. S. Cooling, MD-PUCH, Igloszron, Air Products
Automatyka i usługi IT:
Jmb Lab, Layline, Obortech, 4smart Logistics, Toyota Material Handling
Urządzenia i usługi z zakresu technologii:
LAB-EL, MBCC Group, Kothe

Sponsor strefy ColdChain
Organizatorzy pragną również podzielić się informacją, że sponsorem strefy ColdChain została firma: Leyline, która oferuje usługi i doradztwo informatyczne, zarządzanie kolejkami ludzi, ciężarówek i frachtów oraz oferuje poprawę jakości procesów logistycznych. Odwiedź stoisko firmy Leyline, przyjdź na prezentację firmy w dniu 20 kwietnia o godzinie 12:00 i poznaj bliżej innowacyjne rozwiązania sponsora.

ColdChain Poland to jedyna w Polsce biznesowa platforma łącząca przedsiębiorstwa działające
w chłodniczym łańcuchu dostaw ze światem branży spożywczej.

Więcej informacji na stronie: www.coldchain.pl