Aktualności (Klimatyzacja)

Hybrydowa wystawa Aquatherm Moscow 2021

Aquatherm Moscow, największa w Rosji i Europie Wschodniej międzynarodowa wystawa B2B branży HVACR, wodociągowej i basenowej, prezentuje zupełnie nowy format hybrydowy.

Filip Konieczny szefem grupy Roof Top Unit

Nowa grupa Eurovent Roof Top Units wybrała Filipa Koniecznego, kierownika ds. wentylacji i klimatyzacji / specjalistę ds. technicznych polskiego producenta Flowair na swojego pierwszego prezesa.

IV edycja targów ColdChain Poland - 20-22 kwietnia 2021

Jak pokazuje historia każdy kryzys to nowe rozdanie kart, warto już teraz zaplanować ścieżkę odbudowy i rozwoju marki poprzez skorzystanie z możliwość nawiązania biznesowych relacji podczas jedynych w Polsce targów chłodniczego łańcucha.

Targi potrzebują wsparcia, by przetrwać

O umorzenie całości otrzymanych kwot pomocy z PFR dla firm, a także o rekompensaty w wysokości połowy ubiegłorocznego przychodu dla firm – zwracają się do premiera Mateusza Morawieckiego przedsiębiorcy zrzeszeni w Komitecie Obrony Branży Targowej.

Chillventa eSpecial 2020 odniosła spektakularny sukces

Międzynarodowa społeczność chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła właśnie zakończyła trzy dni wypełnione fascynującymi prezentacjami, nowymi produktami i intensywnymi interakcjami.

AHR Expo 2021 - odwołane

ASHRAE ogłosiło, że 2021 AHR Expo, pierwotnie zaplanowane na 25-27 stycznia 2021 r. W Chicago, zostało odwołane.

Wirtualne targi Chillventa

Pierwsza w historii internetowa wersja Chilventa, wiodącej w Europie wystawy chłodnictwa i klimatyzacji, zostanie otwarta w przyszłym tygodniu, gdzie swoją ofertę zaprezentuje około 200 wystawców.

Targi BUDMA 2021 - Międzynarodowa oferta nowości

Przed nami 30, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które tym razem odbędą się wraz z Targami Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad Windoor-tech.