rolex daytona pour des hommes skeleton limited edition 40mm regardez rolex has been providing customized services to customers. replica rolex datejust m279384rbr 0006 ladies rolex calibre 2671 mingzhu engine silver tone china are commonly replicated on the market.

Patronaty - hvacr.pl

Patronaty

BUDMA 2023 – drogowskaz dla branży budowlanej

Liderzy, twórcy innowacji, producenci oraz firmy dopiero wchodzące na rynek zaprezentują w jednym miejscu najbogatszą ofertę nowoczesnych produktów, materiałów, maszyn i urządzeń dla sektora budowlano-architektonicznego.

Kliwent Event 6-9 czerwca. Zapraszamy!

Jak co roku, Koło Naukowe „Kliwent” z Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Akademii Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie organizuje kultowe wydarzenie Kliwent Event, przeznaczone dla Studentów i Firm, działających w branży HVAC

Targi EKO-INSTALexpo - nowy termin 12-14 września 2020

W związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju przesunięty został termin Targów Grzewczych i Instalacyjnych EKO-INSTALexpo, które miały się odbyć w dniach 13-15 marca 2020 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Konferencja Kliwent Event - 4 czerwca 2020

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie po raz siódmy organizuje konferencję „Kliwent Event”.

EKO-INSTALexpo - 13-15 marca 2020 w Sosnowcu

W dniach 13-15 marca 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Grzewcze i Instalacyjne EKO-INSTALexpo, które są rozwinięciem dotychczas organizowanych Targów Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło.