AKTUALIZACJA 02.04.2020:

Szanowni Państwo
W związku z występującą sytuacją zagrożenia wirusem, jako Koło Naukowe "Kliwent" jesteśmy zmuszeni do przełożenia tegorocznej VII. edycji Konferencji Kliwent-Event, planowanej na 4.06.2020 r. Uznaliśmy, że najrozsądniejsze będzie jej przełożenie na rok 2021. Aktualna sytuacja nie pozwala na odpowiednie planowanie i przygotowanie konferencji, w której organizację zaangażowani są głównie studenci.
Po ustaleniu terminu konferencji w roku 2021 wystosujemy do Państwa prośbę o patronat medialny.
Pozdrawiamy
Członkowie Koła Naukowego „Kliwent”
AGH w Krakowie

 

Konferencja Kliwent Event odbędzie się w dniu 4 czerwca 2020 roku na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W salach dydaktycznych AGH odbędą się warsztaty szkoleniowe związane z projektowaniem systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych.

KN „Kliwent” zrzesza przede wszystkim studentów kierunku Inżynieria Środowiska o specjalności Wentylacja i Klimatyzacja Przemysłowa z Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH. Organizowana przez Koło konferencja Kliwent Event ma na celu dzielenie się wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat najnowszych rozwiązań w branży HVACR wśród studentów i nie tylko. W czasie jej trwania przedstawiciele firm wygłaszają swoje referaty, natomiast dla studentów przeprowadzane są szkolenia związane z projektowaniem systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, grzewczych, chłodniczych oraz odzysku ciepła (informacje o poprzednich edycjach: www.kliwent.agh.edu.pl oraz www.facebook.com/kliwentevent). Poprzednie edycje konferencji okazały się wielkim sukcesem i pozwoliły zbudować pozytywny wizerunek w branży HVAC&R.

Uczestnictwo w szkoleniach oraz seminarium jest bezpłatne. Ze względu na pojemność sal, liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona, a chęć uczestnictwa w nich wymaga wcześniejszej rejestracji.

Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych i studentów zainteresowanych tematyką konferencji.

Bieżące informacje dotyczące tematów szkoleń i prelekcji można znaleźć na stronie Koła oraz fanpage’u wydarzenia.

Portal HVACR.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.