KN Kliwent - Koło Naukowe wentylacji i klimatyzacji przemysłowej - przygotowuje po raz drugi konferencję "Kliwent Event". Jak podkreślają organizatorzy, zdecydowali się na ponowne przygotowanie wydarzenia, ponieważ pierwszy "Kliwent Event" wzbudził pozytywny odzew ze strony firm branżowych oraz studentów (zarejestrowało się ponad 250 uczestników).

Podobnie jak w roku ubiegłym, będzie to wydarzenie, na którym część szkoleniowa (referaty studenckie, prezentacje firm oraz wystąpienia pracowników naukowych AGH) zostanie połączona z warsztatami praktycznymi (np. dobory urządzeń czy regulacja).

2. Studencka Konferencja Naukowa "Kliwent Event" odbędzie się 11 czerwca 2015 w Centrum Dydaktyki U2 w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Wydarzenie adresowane jest do studentów takich kierunków jak Inżynieria Środowiska, Budownictwo czy Energetyka, którzy chcą rozszerzyć wiedzę zdobywaną na wykładach o praktyczne informacje dostarczne przez przedstawicieli firm. Jak mówią organizatorzy: Celem konferencji jest poszerzenie świadomości i wiedzy studentów w aspekcie tworzenia i stosowania najnowszych rozwiązań w branży HVAC oraz przedstawienie korzyści, jakie daje studiowanie na kierunku Inżynieria Środowiska na specjalności Wentylacja i Klimatyzacja Przemysłowa.

Organizatorzy zapraszają wszystkich studentów i pracowników naukowych, którym bliski jest temat wentylacji i klimatyzacji przemysłowej. Portal HVACR.pl jako patron medialny wydarzenia, także podpisuje się pod tym zaproszeniem.

 

Bieżące informacje o wydarzeniu:

strona KN Kliwent

fanpage wydarzenia