Konferencja Kliwent Event - 5 czerwca 2018

Komentarze: 0
Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie po raz piąty organizuje konferencję „Kliwent Event”.
Konferencja Kliwent Event odbędzie się w dniu 5 czerwca 2018 roku na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W salach dydaktycznych AGH odbędą się warsztaty szkoleniowe związane z projektowaniem systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych. 

KN „Kliwent” zrzesza przede wszystkim studentów kierunku Inżynieria Środowiska o specjalności Wentylacja i Klimatyzacja Przemysłowa z Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH. Organizowana przez Koło konferencja „Kliwent Event” ma na celu dzielenie się wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat najnowszych rozwiązań w branży HVACR wśród studentów i nie tylko. W czasie jej trwania przedstawiciele Firm wygłaszają swoje referaty, natomiast dla studentów przeprowadzane są szkolenia związane z projektowaniem systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, grzewczych, chłodniczych oraz odzysku ciepła.

V edycja „Kliwent Event” będzie podzielona na dwie części. W salach dydaktycznych AGH, odbywać się będą warsztaty szkoleniowe związane z projektowaniem systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych. Część seminaryjna odbędzie się w Auli Głównej AGH w pawilonie A-0.

Uczestnictwo w szkoleniach oraz seminarium jest bezpłatne. Ze względu na pojemność sal, liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona, a chęć uczestnictwa w nich wymaga wcześniejszej rejestracji. Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych i studentów zainteresowanych tematyką konferencji.

Bieżące informacje dotyczące tematów szkoleń i prelekcji można znaleźć na stronie Koła oraz fanpage’u wydarzenia.

Portal HVACR.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

 

 

Autor: redakcja

Komentarze (0)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Załóż konto